Мобілізація в РФ стане викликом для українських збройних сил.

Таку думку голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в одному із інтерв’ю.

– Загалом мобілізація для нас – це виклик, бо якийсь відсоток з’явиться в окопах додатково. Це додаткова складність для наших ЗСУ. Так, ми сильніші, мотивованіші, але для нас цінні людські життя, тому для нас це проблема, – сказав Кім.

У цілому ж, за словами глави області, мобілізація в РФ не виписана законодавчо, вона має форму повної мобілізації: на даний момент можуть забирати будь-кого.

-Це рішення було для Путіна важким, знову там генерали йому нісенітниці всякої порадили. Рішення б’є за рейтингом Путіна всередині країни, там уже плач Ярославни, черги на виїзд усіх патріотів. Вони вже відверто кажуть, що ми не хочемо воювати, – сказав він.

За його інформацією, з 1 жовтня буде заборонено виїзд усіх чоловіків з РФ, у тому числі і з території окупованого Криму.

-Я припускаю, що в окупованих територіях ловитимуть на вулиці, вручать російський паспорт і відправлятимуть до військкомату, – припускає Віталій Кім.

При цьому він не вірить, що оголошення мобілізації Путіним хоч якось розплющить росіянам очі на те, що відбувається, — надто довго їм нав’язували пропаганду.