Українські військові повторюють на Херсонщині такі ж дії, як і під час звільнення Харківщини та частини Донеччини. Успіхи ЗСУ дозволять взяти під вогневий контроль важливі логістичні вузли ворога.

Якщо Україна зможе взяти місто Берислав, це суттєво ускладнить ситуацію для окупантів. Про це розповів військовий експерт Павло Нарожний.

Експерт зазначив, що українські військові знайшли ефективний спосіб знищення російських сил.

Що ЗСУ зараз роблять на Херсонщині – це дуже схоже на ситуацію в Лимані: ми оточуємо з двох боків, не йдемо в лоб, щоб не втрачати наших солдатів і техніку, оточуємо й беремо “в кліщі”. Після цього звільняємо території. Це вже не вперше ЗСУ так роблять. Вже був Ізюм, Лиман, а Херсон буде наступним,– пояснив Нарожний.

За його словами, на Криворізькому напрямку, де зараз наступають ЗСУ, дуже важливим є місто Берислав.

“Якщо взяти лінійку й поміряти, то від Берислава до перешийка з Кримом всього 75 кілометрів. Звільнення міста дозволить взяти цей перешийок під вогневий контроль. Після цього ми знесилимо все Причорноморське угруповання військ противника”, – резюмував фахівець.

Збройні сили України мають засоби, щоб розбити російське угруповання на Півдні України навіть без штурму ворожих укріплень.

Про це сказав військовий експерт, екс-заступник міністра оборони України у 2014 році Леонід Поляков в ефірі “Еспресо”.

“З військової точки зору, я думаю, усім, навіть російським військовим керівникам, зрозуміло, що Херсон – приречений. Це тільки питання часу, коли ми зосередимо там зусилля і знищимо вже остаточно ці переправи й все їхнє угруповання теж остаточно знищимо”, – наголосив експерт.

За словами Полякова, російським окупантам не вистачає сил для наступу, а українські захисники мають всі необхідні ресурси, щоб оточити й вибити ворога з Правобережжя Херсонщини.

“Ви може здивуєтеся, але я думаю, що навколо цього плацдарму наших військ за чисельністю менше, ніж російських, які фактично в оточенні там перебувають, між нами та річкою. Ми будемо потихеньку їх видавлювати. Вони, якщо так піде далі, стягуватимуть резерви. Ми знов будемо видавлювати. А далі ще раз знайдемо якесь слабке місце, звідкіля вони витягли свої резерви, і знову там прорвемо. І знову оточимо їх, так, як ми це показали вже двічі під Харковом і туди в сторону Луганська. І якщо вони не змінять свою тактику, то нащо нам змінювати свою, таку успішну”, – підсумував він.

Раніше повідомлялось, що російській армії спостерігається повний бардак. Мобілізовані росіяни тікатимуть з України. Вцілілі повернуться у РФ злими, озброєними та такими, що втратили людську подобу.

Такий прогноз зробив радник Офісу президента України Олексій Арестович на каналі Фейгін Live.

“Коли вони (Міноборони РФ) починають пробовтуватися, це означає, що рівень психічного стану у них такий, що вони вже не цілком контролюють себе та свої дії”, – заявив він.

За його словами, у штабах армії РФ – паніка і ср*ч.

“І ось це некероване стадо, де ср*ч у штабах, де вони один одного підставляють, бухають і розповідають Путіну, хто більше винен… зараз керуватимуть мобілізованими, у яких цілковитий бардак, пияцтво. Ще трохи, ще певний час, і катастрофа буде явно очевидною… Коли це стадо фізично тікатиме з України, кидаючи все… ось це буде пісня. Хто вціліє і прибіжить до Росії, голодне, зле, частково озброєне, бухе, таке, що втратило людську подобу… тільки уявіть”, – спрогнозував Арестович.