Нацгвардійці знищили елітний російський підрозділ.

Гвардійці закидали саморобними вибуховими пристроями з дрона окупантів, що сховалися в окопах.

Один із спецпідрозділів Нацгвардії, який виконує бойові завдання на Донецькому напрямку, знищив елітний підрозділ армії Росії. Відповідною інформацією поділилися на сторінці в Нацгвардії.

До посадки прямувала колона бронетехніки росіян, проте провідну машину підривають. Інші починають заступати, розвертаються і їдуть назад – і незабаром прилітає з ПТРК новою провідною машиною.

Далі гвардійці закидають з дрона окупантів, що сховалися в окопах, саморобними вибуховими пристроями.

Не встигли в Росії відійти від втечі з Харківської області, як настиг новий “кейс”. Цього разу окупаційні війська змушені були тікати під натиском українських воїнів уже з Донецької області – з регіону, який Путін напередодні цинічно оголосив “російським”.

Після цього вибухнув грандіозний скандал. І, що примітно, вперше за участю дуже відомих у Росії осіб, які не добирали слів. Це стало болючим ударом по владі та небезпечним дзвіночком для Кремля. І це тоді, коли українська армія готує нові сюрпризи.

Втеча окупантів із Ізюма та прилеглих населених пунктів Харківської області стала холодним душем для росіян. Але ще гірше для них те, що сталося в Лимані.

Взяття цього міста на Донеччині стало знаковою перемогою українських воїнів – особливо на тлі брехні, яка захлеснула Росію. Високі чини переконували, що “Красний Лиман ніхто ворогові не віддасть”, але віддали, а на додачу залишили ще й безліч трофеїв, – пише для OBOZREVATEL Олег Шевченко.

Як завжди міноборони Росії знайшло пояснення черговій ганьбі: мовляв, у зв’язку зі створенням загрози оточення “союзні війська” були відведені з Лимана на “вигідніші рубежі”.

Але найцікавіше те, що все це сталося наступного дня після того, як Путін оголосив про “входження до складу Росії” окупованої території Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. І тому втеча армії РФ з Лимана стала особливо болісним ляпасом кремлівському “побєдобєсію”.