Президент України Володимир Зеленський підписав 8 розпоряджень про звільнення голів районних державних адміністрацій. 

Про це повідомляється на сайті Глави Держави.

Згідно з розпорядженням №228/2019-рп звільнено Дунайчука Валерія Савовича з посади голови Камінь-Каширської районної державної адміністрації Волинської області у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України.

Звільнено Іванюченка Сергія Івановича з посади голови Білокуракинської районної державної адміністрації Луганської області та Чехуту Наталю Василівну з посади голови Кремінської районної державної адміністрації Луганської області. Розпорядження про це опубліковані під номерами №229/2019-рп і №230/2019-рп відповідно.

Також звільнено Дзюбу Ігоря Анатолійовича з посади голови Марківської районної державної адміністрації Луганської області відповідно до розпорядження №231/2019-рп.

Сергієнка Віктора Валентиновича звільнено з посади голови Новоайдарської районної державної адміністрації Луганської області згідно з розпорядженням №232/2019-рп.

Іванова Олександра Миколайовича – з посади голови Троїцької районної державної адміністрації Луганської області згідно з розпорядженням №233/2019-рп.

Зубрицького Василя Богдановича – з посади голови Стрийської районної державної адміністрації Львівської області відповідно до розпорядження №234/2019-рп.

Сукача Василя Олександровича – з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з розпорядженням №235/2019-рп.

Варто зазначити, що Дмитро Разумков заявляє, що Президент Володимир Зеленський не впливає на свою політсилу і в майбутньому не буде тиснути на парламент.

"Президент і зараз не впливає на партію… Президент є людиною, яку партія підтримує на 100%. Ніхто не збирається з цим навіть сперечатися. Це партія, яка спочатку з'явилася як політична сила, яка підтримує ініціативи і Президента, і людей, які за нього проголосували. Що значить впливати на партію?", – зазначив Разумков.

Відповідаючи на запитання, чи зможе Зеленський у разі, якщо йому необхідно буде організувати якесь голосування, прийти на засідання фракції і "переламувати" небажання депутатів голосувати, Разумков заявив, що Президент цього однозначно не робитиме.

"Переламувати Зеленський не буде… І благати не буде. Те, що він може й буде – явно доносити свою позицію, але це навряд чи буде відбуватися кулуарно. А це буде нормальна дискусія між президентом і різними політичними силами, які будуть представлені в парламенті", – сказав Разумков.

За його словами, у Зеленського добре виходить переконувати людей. Тому, впевнений Разумков, "і президент, і велика частина, здорова частина парламенту працюватимуть в унісон, але не на благо якимось політичним інтересам, а на благо розвитку держави".