Лідер української опозиційної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про існування в країні стратегії знищення українців, яка почалася реалізовуватися ще при президенті Порошенку.

«З того моменту, як в Україні під час попереднього президента почалася медична реформа Уляни Супрун, почався процес, по суті, знищення української нації», – сказала Тимошенко в ефірі телеканалу «112 Україна».

Вона пояснила, що під час пандемії коронавірусу в країні не вистачає лікарняних ліжок. За словами політика, це пов’язано з тим, що за Петра Порошенка в Україні закрили понад 350 медичних установ. Це, а також інші заходи, проведені при реформі медичного сектора, «поставили українців на межу виживання», заявила Тимошенко.

https://www.youtube.com/watch?v=-xQP3vhyUlQ

«Я хочу Вам сказати, що я, як двічі прем’єр міністр, бачу, на жаль, починаючи з правління попереднього президента, стратегію по суті на мінімізацію українців на нашій власній землі», – зазначила вона.

Крім цього, Тимошенко в ефірі Шустера також накинулася на Порошенка з критикою, після його слів, що “Європейська солідарність” по суті виграла місцеві вибори.

На такі слова колишнього гаранта Тимошенко відповіла наступне:

“Зараз можна відкрити на сайті ЦВК відкритий доступ до інформації і там можна побачити інформацію про мандати і про обраних депутатів. Петро Олексійович сказав так політично красиво, що “Європейська солідарність” виграла місцеві вибори. Але там ви побачите, що на першому місці “Слуга народу” за кількістю мандатів, а на другому – “Батьківщина”. І лише на 4 місці – ЄС. І говорити, що виграла “ЄС” – це не чесно. За кількістю мандатів на першому місці – “Слуга народу”.

На ці слова одразу вирішив відповісти Порошенко, який перебив Тимошенко і порадив їй рахувати голоси виборців, а не мандати.

“Не можна перебивати, я ж вас не перебивала”, – відповіла Юлія Тимошенко і додала, що у політиці найголовніше – це чесність.

Крім того, заяви Порошенка в ефірі Шустера прокоментував тг-канал Шептун.

“Петро Порошенко заявив, що коронавірусну інфекцію виявили у матері його дружини. За словами екс-глави держави, його теща в даний момент знаходиться в медустанові при смерті. Це чергова гра Порошенка на публіку. Нехай всі знають, що він і члени його сім’ї такі ж люди і страждають з усіма однаково.

Колеги правильно підмітили, що ситуація, що склалася з охороною здоров’я є результатом довгого і старанного руйнування всієї системи руками Супрун під керівництвом Порошенка. Саме себе Петро Олексійович може звинувачувати в загибелі великої кількості людей, а також своїх близьких.

Крім того, сумніваємося, що теща Порошенка лікується в аналогічних з простими смертними умовами, де немає ліків, лікарів, а також кругом вогкість і цвіль. В її випадку не виникне проблема, звідки взяти кисень або на які гроші купити ліки, а після отримати якісну реабілітацію “.