Зеленський зробив нові призначення в РНБО і СБУ.

Президент призначив заступником секретаря РНБО Сергія Данилова.

Сергій Андрущенко очолив департамент захисту національної державності СБУ, Олексій Данилов став заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Про це повідомляє сайт президента.

"Призначити Андрущенка Сергія Анатолійовича начальником Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України", – сказано в указі №550/2019.

"Призначити Данилова Олексія Мячеславовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", – йдеться в указі №551/2019.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Данилов у 2005 році очолював Луганську облдержадміністрацію. Народний депутат України 5-го скликання (з травня 2006 по листопад 2007 року).

Раніше президент Володимир Зеленський знову змінив склад РНБО. До Ради національної безпеки і оборони він своїм указом №520 / 2019 включив нових членів. Так, у часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 15 грудня 2014 № 929 "Про склад Ради національної безпеки і оборони України" Зеленський ухвалив ввести в персональний склад РНБО голову служби зовнішньої розвідки Бухарєва Владислава Вікторовича та голову Державної служби фінансового моніторингу Черкаського Ігоря Борисовича.

Як повідомлялося раніше, в кінці червня Зеленський зібрав РНБО щодо розкрадання в "оборонці". Глава держави незадоволений відсутністю прозорості в закупівлях для армії і пропонує їх частково розсекретити. Тоді в нараді взяли участь генеральний прокурор Юрій Луценко, глава МВС Арсен Аваков, міністр фінансів Оксана Маркарова, начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак, т.в.о. голови Служби безпеки Іван Баканов та інші представники силових відомств.