Мер Києва і глава КМДА Віталій Кличко звільнив свого заступника Володимира Слончака після бійки з поліцією.

“Хочу повідомити, що я звільнив заступника голови КМДА Володимира Слончака. Думаю, ви бачили в новинах, що трапилося вчора пізно ввечері. Я не дозволю дискредитувати міську владу – в першу чергу тим, хто її представляє”, – сказав Кличко.

Хочу вибачитися перед правоохоронцями і киянами за таку негідну поведінку заступника глави КМДА. Я не раз говорив, що нікого покривати не буду! І Володимир Слончак повинен відповідати за свої вчинки за законом. Як і кожен громадянин України”, – підкреслив він.

Таким чином Кличко відреагував на інцидент, який трапився вночі 27 квітня – Слончак, який їхав в авто з депутаткою Київради Людмилою Костенко, влаштував перепалку з патрульними, вихваляючись своїм становищем. Далі він застосував фізичну силу і був затриманий.

Зазначається, що на вулиці Льва Толстого правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes, аби зробити зауваження водію, що забув увімкнути фари. За кермом виявилася депутатка Київради та заступниця голови постійної комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Людмила Костенко. Також у салоні перебував Слончак.