Пресслужба Головного управління ДСНС в Одеській області повідомила, що три людини, які раніше вважалися зниклими безвісти під завалами внаслідок російського дрону, були знайдені живими. Ця новина стала маленькою позитивною радістю для рятувальників, які продовжують роботу на місці події.

Однак, за даними рятувальників, під завалами все ще можуть перебувати ще чотири людини. Поки що тривають пошуково-рятувальні роботи.

У Одеській обласній прокуратурі додали, що знайдене мертве немовля, народжене 29 липня 2023 року, було виявлене разом із матір’ю.

Нагадаємо, що вночі 2 березня армія РФ здійснила удар по Одесі, використовуючи 8 безпілотників, які були запущені з акваторії Чорного моря. У результаті сім цілей було знищено, але один з дронів, маневруючи серед житлових кварталів спального району Одеси, влучив у 9-поверховий будинок, зруйнувавши один під’їзд майже повністю.

Пошукові роботи тривали всю ніч. Станом на ранок 3 березня було вилучено тіла вісімох загиблих, серед яких були двоє дітей. Продовжуються роботи з вилучення ще однієї людини із-під завалів.

«Всю ніч тривали пошукові роботи. Станом на 9 ранку з-під завалів вилучено 8 загиблих людей, з яких 2 — дітей. Тривають роботи з вилучення з-під завалів ще однієї людини. Робота продовжується!» — йдеться у повідомленні.

Олег Кіпер, очільник Одеської ОВА, повідомив, що дев’ята жертва – жінка. Пізніше він додав, що поруч із тілом жінки знайдено тіло ще одного загиблого немовляти.

«Щойно знайдено тіло ще одного загиблого немовля. Попередньо, дитині немає й рочку…Рятувальники продовжують розбирати завал», — розповів посадовець.

Таким чином, загалом наразі відомо про 10 загиблих, серед яких троє маленьких дітей – два немовлята та трьохрічний хлопчик. Серед загиблих також є родина священника.