У Медведчука, немов у казкового змія Горинича, на місці відрубаних голів виростають нові, пише блогер Денис Казанський у Фейсбук.

Сьогодні стало відомо, що його “Медіахолдинг” Новости “, в який входять потрапивші під санкції телеканали” 112 Україна “, ZIK і NewsOne, купив телеканал” Перший незалежний ». Це вже четвертий канал, який купує Медведчук.

Яким чином стала можлива ця угода, якщо весь бізнес Медведчука і його оточення під санкціями? Тільки недавно Рабинович скаржився, що Тарас Козак через санкції не може навіть ліки в аптеці купити. А тут цілий телеканал купили.

Тобто, знову маємо ситуацію, коли Медведчук, який тільки що скаржився на цензуру і репресії, буде ламати колектив чергового каналу, звільняти неугодних йому журналістів, а сам канал фактично вбивати, перетворюючи його в четвертий за рахунком пропагандистський смітник.

І зрозуміло, що так буде до тих пір, поки Медведчука просто не закриють до в’язниці і не позбавлять можливості купувати медіаресурси, журналістів і політиків, – резюмував Казанський.

Варто наголосити, що редакція телеканалу НТА різко відреагувала на рішення Романа Любицького продати власний телеканал «Перший Незалежний» Медведчуку.

“Ця інформація стала для нас повною несподіванкою. Вважаємо неприпустимою будь-яку співпрацю зі структурами, які діють для інтересів країни-агресорки Росії. Цю позицію ми неодноразово публічно озвучували та будемо робити це й надалі в ефірах наших проєктів”, – пише редакція телеканалу.

На завершення вони висунули до офіційного власника вимогу негайної реакції та відсторонення Романа Любицького від займаної посади.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.