Почався обшук автобуса у дворі офісу ОТЗЖ. Слідчий знайшов рушниці, ножі, пістолети, шоломи і бронежилети, про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.

На питання нашого журналіста про зброю нардеп Ілля Ківа відповів, що рушниці і пістолети зареєстровані і в них гумові кулі, так як даний автобус орендує охоронна структура “Шторм”. За словами нардепа, зараз вона охороняє офіс ОТЗЖ, а затримані її співробітники знаходяться на роботі.

Кива в ефірі заблокованого “112 Україна” розповів, що обшуки стосуються подій, які відбулися в Києві 25 лютого.

“Нібито пройшло орієнтування щодо автобуса, який орендований охоронною структурою “Шторм”, з якої в “ОПЗЖ” укладено договір на забезпечення охорони. Цей автобус використовується охоронною структурою.  Насправді в ньому знаходилися люди, які є членами організації та охоронної структури “Шторм”. Оскільки цей автобус потрапив в орієнтування, з яких причин – нам невідомо, нібито ті люди брали участь в якихось хуліганських діях, які відбулися 25 лютого в Києві. Ми з повною відповідальністю заявляємо, що даний автобус і ті люди не причетні до жодних правопорушень і злочинів. Люди затримані, перебувають в наручниках…”.

В свою чергу, очільник Нацполіції в Києві Андрій Крищенко заперечив інформацію щодо обшуків в офісі ОПЗЖ, проте наголосив, що на вулиці Шота Руставелі було перехоплено автобус і затримано осіб, які перебували в ньому. Про це він заявив в коментарі Інтерфакс-Україна.

“У Голосіївському районі була мирна акція щодо забудови. Під’їхали два автобуси, з них вийшли люди в чорному, зробили кілька пострілів із травматичної зброї, потім поїхали. Було введено план спеціальної поліцейської операції в Києві, й під час відпрацювання затримано два автобуси”, – повідомив Крищенко.

Він зазначив, що один автобус затримали в районі вулиці Шота Руставелі в Києві, а інший – у Київській області.

“Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК (хуліганство – ІФ), жодного стосунку до обшуків не має”, – наголосив Крищенко.