Скасувати посаду прем'єр-міністра, звільнити всіх суддів і зменшити кількість нардепів – у Радикальній партії пропонують переписати Конституцію.

За словами лідера політсили Олега Ляшка, замість глави уряду виконавчу владу повинен очолити президент. А парламент повинен контролювати його роботу за допомогою законів: про імпічмент і про тимчасові слідчі комісії.

Депутатів у Верховній Раді, за проектом Радикальної партії, має бути вдвічі менше. А щоб підсилити відповідальність чиновників, пропонується ввести механізм імпічменту президента і можливість відкликати депутатів, якщо вони не виконують обіцянок або прогулюють роботу.
 
Реформувати треба також судову систему, відзначають у Радикальній партії: всіх нинішніх працівників пропонують звільнити, а нових – вибрати голосуванням.

"Ми пропонуємо прибрати цю боротьбу у владі – щоб вони боролися за людей, за робочі місця, за зарплати, за пенсії, а не за свої кишені. А коли нам пропонують парламентське болото, парламентську республіку, канцлерів, прем'єрів і так далі – з кого питати? 

Ця так звана парламентська республіка, коли їх по 100 разів треба в зал заганяти на важливі для людей закони. Коли ми слабкі, коли нашу країну розривають на частини, коли в країні хаос, анархія, безвідповідальність – ми ніколи не будемо сильними, ми ніколи не повернемо мир, ми ніколи не звільнимо наші окуповані території ", – підкреслив Олег Ляшко.

Додамо, що лідер партії після виступу глави держави у парламенті зробив ще одну заяву.

«Пролунало останнє, я сподіваюся, послання Петра Порошенка в статусі президента до парламенту і до народу України. Церква, мова, армія – святі для кожного українця речі – для Президента Порошенка стали розмінною монетою напередодні виборів, політтехнологічною розробкою, завдяки якій він прагне переобратися і утримати владу», – обурився він.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Народний депутат наголосив на тому, що Президент у своєму виступі навіть не згадав про найважливіші для українців речі: подолання бідності, розвиток економіки і створення нових робочих місць.

«Чого ми не почули від діючого президента? Що я запропонував би країні на місці Президента України? Бачення майбутнього, формулу успіху країни, перспективу для кожного українця, а не загальні другорядні фрази. Де план подолання бідності, відновлення економіки, захисту національних інтересів? У Президента Порошенка немає цього плану, він йде на вибори з питаннями церкви, мови і армії, –  підсумував Ляшко