Під мінометним вогнем Збройних сил України вже перебуває дорога від Бахмута до Горлівки, яку російські окупанти використовують для постачання.

Поо це розповів військовий оглядач Олексій Гетьман в інтерв’ю.

«Дорога від Бахмута до Горлівки — до неї біля трьох кілометрів. Тобто вона вже під нашим мінометним вогнем, але все одно по ній може щось рухатись. Артилерія коли працює, працює навіть високоточно, але інколи машини можуть прорватися і щось підвезти. Коли ми вийдемо і повністю будемо її контролювати фізично, тобто перебувати на цій дорозі, звісно, їздити вже ніхто не буде», — розповів він.

Загарбники зможуть постачати свої сили в Бахмуті ще кількома шляхами, але «це суттєво ускладнить ситуацію тому угрупованню, яке безпосередньо розташовується в цьому місті».

«Я думаю, що таким чином, коли ми повністю переріжемо ці шляхи, так само як з Кримом буде — Бахмут перетвориться на вогневий острів, як ви кажете. Тобто буде повністю оточене місто, і тоді тим військам, що там розташовуються, або гинути там просто, або здаватися в полон, бо іншого виходу в них немає», — додав Гетьман.

Додамо, На Бахмутському напрямку наші захисники стійко тримають оборону та боронять нашу землю від окупантів. Ворог завдав авіаційного удару біля Кліщіївки, Костянтинівки, Північного Донецької області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися понад 25 населених пунктів. Противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень.

Про це повідомляє Генштаб.

На Лиманському напрямку авіаційних ударів ворога зазнали Надія, Новоєгорівка Луганської області та Торське, Сіверськ, Спірне Донецької області. Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали понад 15 населених пунктів.

На Куп’янському напрямку противник завдав авіаційних ударів неподалік Синьківки та Куп’янська Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів противника зазнали райони населених пунктів Синьківка, Табаївка, Берестове Харківської області.

На Авдіївському напрямку наші захисники успішно відбили атаки ворога в районі південно-східніше Сєверного Донецької області. Противник завдав авіаційного удару біля Авдіївки. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 10 населених пунктів.

На Мар’їнському напрямку протягом доби наші захисники успішно відбили 9 атак ворога безпосередньо в районі Мар’їнки Донецької області. Противник завдав авіаційного удару неподалік Новомихайлівки Донецької області. Під вогнем окупантів перебувало понад 10 населених пунктів, зокрема, Красногорівка, Георгіївка, Побєда, Новомихайлівка, Катеринівка та Єлизаветівка Донецької області.

На Шахтарському напрямку ворог завдав авіаційних ударів поблизу Урожайного, Благодатного, Старомайорського Донецької області. Обстріляв з артилерії та мінометів близько 10 населених пунктів.

На Запорізькому напрямку ворог завдав авіаційного удару в районі Малої Токмачки Запорізької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів.

На Херсонському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Берислав, Миколаївка, Ольгівка Херсонської області. Ворожих артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів Херсонської області.

Водночас, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділами ракетних військ уражено 4 артилерійських засоби, 3 райони зосередження особового складу та військової техніки, 1 пункт управління та 2 склади боєприпасів противника.