Топ-бойовик так званої «ДНР», польовий командир Олександр Ходаковський заявив, що його майже «мінуснуло» під час прильотів HIMARS .

Як повідомив терорист у Telegram-каналі, поблизу нього нібито сталося два влучання HIMARS . Постраждали автівки поруч, а він нібито залишився неушкодженим.

«Сиджу, нікого не чіпаю — два прильоти «Хаймарсів». Мені казали, що наші вже навчилися зміщувати точки прильоту… Не багато, але вистачило, щоб не на голову. Хто винайшов цей спосіб – я виставляюся. Вкотре доводиться змінювати місце дислокації», — заявив Ходаковський.

На кадрах з місця події видно величезну вирву, а також понівечені автівки. При цьому навколо мало людей.

Українські військові в свою чергу інформацію про застосування РСЗВ на Донеччині офіційно не повідомляли.

Нагадаємо, Олександр Ходаковський — російський окупант, який є так званим заступником начальника «Росгвардії ДНР», а з початку окупації Донеччини він очолював батальйон «Восток» та декілька разів штурмував Донецький аеропорт. Наразі він один із головних ватажків окупованого Донецьку. До 2014 року Ходаковський працював в СБУ, це колишній голова Донецької «Альфа».

Ходаковський вважається колаборантом «зі стажем». Проте у вересні 2022 року він випадково заперечив наратив росії про те, що Україна готувалася на неї напасти. Він зізнавався, що в усіх українських документах не має жодних планів щодо нападу, а лише щодо оборони. Це повністю суперечить тому, чим путін виправдовував вторгнення в Україну.

Окрім Ходаковського путіна критикував і російський військовий злочинець Ігор Гіркін, якого звинувачують в росії у публічних закликах до екстремізму і який знаходиться під арештом до 18 грудня 2023 року. Він постійно жаліється на стан свого здоров’я і зізнається, що йому не вдасться втекти від слідства. Схоже, з такими темпами і висловлюваннями, на Ходаковського може чекати подібна доля, якщо, звісно, «рука» ЗСУ остаточно не дотягнеться до зрадника.