Надія Савченко відреагувала на те, що не пройшла у Верховну Раду восьмого скликання.

Повідомлення вона опублікувала на своїй сторінці Facebook.

Як символ свого звільнення, вона спалила газети із своїм зображенням.

“Я нарешті вільна. Народ звільнив мене від усіх моїх обов’язків і моєї совісті перед ним. Тепер я більше нікому нічого не винна і це прекрасне відчуття. Я в житті звільнялася від пут не раз, але цього разу це відчуття неймовірне! Не знаю чи хоч хтось мене зрозуміє…😉 Бажаю звільненя, власно вибору та своєї дороги кожному і коли прийде час розплати нести відповідальність за прийняте рішення. Успіху всім в житті і в добрих починаннях! Н.С.”, – підписала свій пост колишній нардеп.

Нагадаємо, Надія Савченко, позафракційний народний депутат Верховної Ради, отримала лише вісім голосів.

Вона балотувалася в одномандатному виборчому окрузі №51 у Донецькій області. Савченко назвала вибори брудними, але не планує оскаржити результати.

“Вибори були брудні й огидні. Ця територія і так багатостраждальна і чекає від держави підтримки. Коли її не пропонують, люди починають схилятися на підкуп. Тут були і залякування, і підкуп”, – стверджує Савченко.

Раніше ми повідомляли про те, що ЦВК завдала несподіваного удару по Петру Порошенку. Повідомляється, що на даний момент вже підраховано 92,65% протоколів і в першій трійці лідерів відбулися істотні зміни.
Так, після підрахунку бюлетенів на третє місце за результатами позачергових парламентських виборів вийшла партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», яку очолює Юлія Тимошенко.
Також відзначимо, що після обробки 92,65% протоколів президентська партія «Слуга народу» отримує 43,12% голосів, «Опозиційна платформа — За життя» — 13,03%, «Батьківщина» — 8,18%, «Європейська солідарність» — 8,14%, «Голос» — 5,87%.