Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження у зв’язку з обшуками і незаконним затриманням силовиками РФ першого заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова.

“Сьогодні вночі, в Сімферопольському районі АР Крим, “правоохоронці” держави-окупанта провели обшук в будинку першого заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу, після чого його відвезли в невідомому напрямку. Напередодні “правоохоронці” провели обшуки в будинках ще двох кримських татар. Місцезнаходження трьох “затриманих” досі невідоме”, – повідомляє прес-служба прокуратури АРК у Facebook.

Прокуратура автономії кваліфікує такі дії окупантів за ч.2 ст. 162 (порушення недоторканності житла) та ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п’яти років.

Раніше постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич повідомив, що в Криму у першого заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова відбувся обшук, його відвезли в невідомому напрямку.

Спільнота “Кримська солідарність” повідомила, що обшуки проходили в селі Первомайське Сімферопольського району Криму.