У Криму у першого заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова (Nariman Dzhelyal) відбулися обшуки, його відвезли в невідомому напрямку, повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич.

“Вранці в Криму до першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу прийшли з обшуками. Кілька хвилин тому його вивезли на авто в невідомому напрямку”, – написав Кориневич на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в суботу.

Спільнота “Кримська солідарність” повідомила, що обшуки проходили в селі Первомайське Сімферопольського району Криму.

Нагадаємо, Посольство України направило в МЗС Польщі ноту у зв’язку із загибеллю українця у Вроцлаві.

“Посольство України направило МЗС Польщі ноту через загибель українця у Вроцлаві”, – написав посол України в Польщі Андрій Дещиця в твіттер-акаунті.

Раніше Gazeta Wyborcza повідомила про смерть громадянина України, 25-річного Дмитра Никифоренка у витверезнику у Вроцлаві. За даними видання, до нього застосували газ, били кулаками і кийками, а пізніше він був задушений поліцейськими і співробітником Центру.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив агентству, що Генеральне консульство України в Кракові взаємодіє з польськими правоохоронцями в контексті розслідування обставин смерті Дмитра Никифоренка і підтримує зв’язок з його рідними. За його словами, одна з версій слідства-перевищення повноважень працівниками поліції.