Вчора розмовляла з Іриною Венедіктовою. Темою розмови був скрін фотографії її Наказу про призначення ексгенпрокурора Піскуна її радником, розпочала свій допис у Фейсбук, слуга народу Ліза Богуцька.

Поговорили докладно і я змушена зізнатися, що була не права, написавши про те, що Ірина, мовляв, тягне до себе все старе барахло.

Хоча, звичайно, я не так написала, а дуже культурно, але сенс вкладала такий.

Так ось: приношу вибачення Ірині.
Дійсно, не тільки Піскун її радник. Набагато раніше Ірина призначила своїм радником Зураба Адейшвілі- Головного Прокурора Грузії періоду Михайла Саакашвілі. Того Прокурора, який провів реформу прокуратури в Грузії і відправив за грати величезну кількість злодіїв в законі, корупціонерів, бандитів і т.д. Зураб Адейшвілі- провідник реформ в міністерстві юстиції Грузії і фактично був правою рукою Михайла Саакашвілі тоді, коли Грузія змінювалася.

Тепер про Піскуна. Так, дійсно це, мабуть, найвідоміший Генпрокурор, оскільки він-тричі займав цей пост. На мій погляд, він набагато професійніше і Пшонки і Шокіна і тим більше Луценка, тому що цим нікому не вдалося через суд поновитися на своїй посаді! Двічі!))
Решту Генпрокурорів я навіть і не пам’ятаю.

Ірина Венедіктова права: вона займає політично центристську позицію, будучи рівновіддаленою від будь-яких політичних віянь. Є Закон і він однаковий для всіх.У неї багато радників, з яких один-грузинський Реформатор, інший Святослав Піскун (це ті, про які публічно відомо), що дає можливість вважати, що не всі, кого вона призначає – “старе барахло”.

Тепер про справи:
Прокуратура завершила розслідування щодо Порошенка і справу передано до Суду. Там, в Суді, Петро влаштовує шапіто, до речі, переходячи в емоціях на кляту москальську мову, тому що термін, про який йде мова-8-12 років. За такий період часу Гетьман навчиться не тільки ліс валити руками, але і запишеться в тюремний хор солістом.

Мангер знаходиться в СІЗО. Коли слідство буде закінчено- справу передадуть в Суд. Так що про Катерину Гандзюк ніхто не забув.

Поговорили з Іриною про відсутність комунікації. В цьому у нас реальний провал. Дисконнект породжує недовіру і будь-які вкинуті “випадково” документи викликають хвилю агресії.

Взагалі, чесно скажу: я рада, що поговорила з Ірою і рада, що ми зрозуміли один одного. Для мене завжди дуже боляче змінювати думку про друзів.

За Петра – теж рада. Юрчик, як кум, може вже подарувати йому кухоль, а п’ятий-забронювати в Мін’юсті платну камеру. Хоча це, звичайно, не чесно. Краще бути ближче до колективу, написала Богуцька!

Вчера разговаривала с Ириной Венедиктовой. Темой разговора был скрин фотографии ее Приказа о назначении эксгенпрокурора…

Опубликовано Liza Bogutskaya Пятница, 31 июля 2020 г.