Ворог суне по всій лінії фронту, однак на одному з напрямків наткнувся на ЗСУ, внаслідок чого наші сили спинили масштабний бронетанковий наступ російських окупантів.

За словами українських військових, результатом операції стало знищення близько десятка одиниць техніки, які використовувались російськими силами. Крім того, три ворожі танки були значно пошкоджені завдяки вправним діям українських захисників.

Участь у цій операції брали воїни роти ударних безпілотних авіаційних комплексів “Булава” 72-ї окремої механізованої бригади Військово-морських сил України імені Черних Запорожців. Вони використовували FPV-дрони-камікадзе та здійснювали скидання боєприпасів з безпілотних літальних апаратів для знищення ворожої техніки та піхоти.

Крім технічних збитків, ворог також поніс втрати у власних рядах: згідно з інформацією від українських захисників, було ліквідовано десятки окупантів загиблими і пораненими.

Незважаючи на спроби російських сил продовжити наступ, українські військові продемонстрували високу ефективність своїх дій, зупинивши ворога та завдавши йому серйозних втрат.

Також на іншій ділянці фронту воїнам 67-ї окремої механізованої бригади вдалося відбити відбити жорсткий наступ противника в районі Часового Яру, де зараз точаться мабуть найзапекліші бої. Виявилося, що ворожа бронетехніка супроводжувалася чотирма “Су-25” ВКС РФ, які виконували удари по позиціях ЗСУ. Попри це, нашим оборонцям вдалося дати відсіч та втримати оборону.