На жаль, у віці 53 років покинув нас український футбольний журналіст Артем Франков.

Про смерть журналіста стало відомо з дописів в авторському каналі Франкова в Telegram.

Протягом 25 років Франков обіймав посаду головного редактора у журналі «Футбол». Після початку повномасштабного вторгнення РФ останній випуск періодичного видання вийшов улітку 2022-го. Нагадаємо, Артем Франков народився 

У п’ятницю 27 жовтня на каналі журналіста повідомили, що Франков перебуває в лікарні. В іншому дописі від 31-го числа йшлося, що ексочільник «Футболу» переніс другий інсульт і залишається в реанімаційному відділенні, а його стан покращується.

Франков помер увечері вівторка 31 жовтня о 22:40. Смерть колеги підтвердив і колишній заступник головного редактора «Футболу» журналіст Андрій Шахов

«Пізно ввечері перестало битися серце легендарного Артема Франкова. Нашому хрещеному. Пишаюся і дякую за кожну зустріч, за кожну розмову та пораду. За все», — повідомив Шахов.

«Слів немає. Світла пам’ять, Друже. І дякую за все», — написав Шахов у Facebook.

Окрім випуску журналу, Франков доклався до видання книжок «Футбол по-українському», «Зірки світового футболу», «Футбол по центру», тематичної літератури про футбольні чемпіонати світу та Європи.

За життя Франков отримав орден «За заслуги» III ступеня за підсумками Євро-2012 в Україні та Польщі. З 2005 року мав звання заслуженого журналіста України.