Наші політичні новини все більше нагадують випуск якийсь гумористичної передачі. Ось, серйозно – таке враження, що громадяни України і політики живуть в абсолютно різних світах, тому ми сміємося, а вони навіть не розуміють над чим.

Про це пише політолог Кирило Сазонов на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Передаємо його слова:

Минулого тижня я писав про майбутні вибори міського голови Харкова, після того, як Верховна Рада проголосує за дату їх проведення. Вони можуть пройти в кінці березня або, з більше часткою ймовірності, вже восени. Вже зрозуміло, що за цей пост боротимуться кілька відомих політиків.

На даний момент тільки один з потенційних кандидатів цілком офіційно оголосив про те, що буде брати участь у виборах. Це Михайло Добкін. І, не відкладаючи справу в довгий ящик, вже активно почав свою виборчу кампанію. На Мальдівах, ага. Ось звідки у наших політиків така незрозуміла пристрасть саме до Мальдів?

Популярний харківський телеграм-канал пише, що саме на Мальдівах мешкають 48 видів креветок, які Добкін так любить готувати у себе в шикарному будинку. І бажає кандидату гарненько вивчити життя планктону, щоб знайти п’ять відмінностей від свого життя. І це, до речі, не просто укол в тексті, для такої заяви у авторів є всі підстави.

У Харкові трагедія – згорів будинок для літніх, 15 загиблих. Траур оголошений по всій країні. Люди виходять на акції проти різкого зростання тарифів і це вони ще не отримали січневі платіжки, які загрожують «порадувати» всіх астрономічними сумами.

Всіх «порадують» і харків’ян в тому числі. А «найшвидший кандидат» в цей час на Мальдівах. Як констатує автор – тепер Михайло Маркович не тільки ментально, але й фізично далекий від Харкова. І не посперечаєшся. Що б не писав сам кандидат в телеграмі з претензіями на єдиного друга «луДшего».

Гаразд, з Добкіним все зрозуміло, у нього з географією і політикою давні і дуже заплутані стосунки. То він йде в мери Києва. Те йде в мери Харкова з Києва. То не йде в мери Харкова, але і в мери Києва теж не йде. Тепер знову йде в мери Харкова вже з Мальдівських островів.

При цьому в місті своя реальність, у кандидата – альтернативна. Так, на Мальдівах напевно добре. Віскі, креветки, пальми і море. Красиво жити політику не заборониш, та й навіщо? Ось тільки до чого тут Харків з усіма його комунальними справами, при чому тут зростання тарифів і повсякденні проблеми пересічних громадян? Ні причому.