Журналіст та політик Єгор Соболєв резюмував всі обіцянки ймовірного нового Президента Сполучених Штатів Америки. Також він відзначив, що “Байден, який шість разів був в Україні як віце-Президент, буде американським лідером з найбільшою особистою обізнаністю в наших справах”.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Далі прямим текстом:

Що Джо Байден пообіцяв зробити для нашої нації як Президент США?

“Я зроблю Україну пріоритетом американської зовнішньої політики. В частині оборони, я надам більше воєнної підтримки – включаючи зброю – щоб посилити здатність України захищатися.

В економічній сфері я працюватиму, щоб збільшити прямі західні інвестиції і підтримку української енергетичної незалежності від Росії, особливо якщо Nordstream II буде побудований у найближчий рік – бо це проект ставить під загрозу доступ України до російського газу.

Я також забезпечу, щоб вся американська підтримка Україні суворо залежала від антикорупційних реформ, включно з призначенням антикорупційних прокурорів та суддів.

Врешті решт, я забезпечу значно більшу дипломатичну роль США – разом з Францією та Німеччиною – у перемовинах з Росією. Для дипломатії важливо мати сильніші важелі впливу – це означає більше роботи з нашими європейськими партнерами і союзниками, щоб Росія платила важчу ціну за триваючу війну проти України”.

Що Джо Байден пообіцяв зробити для нашої нації як Президент США?

“Я зроблю Україну пріоритетом американської зовнішньої…

Опубліковано Єгором Соболєвим Субота, 7 листопада 2020 р.

Я вважаю важливим, що Байден, який шість разів був в Україні як віце-Президент, буде американським лідером з найбільшою особистою обізнаністю в наших справах.

Треба також розуміти, що всю останню кампанію він ніс і – завдяки внутрішньополітичній боротьбі США – далі нестиме тягар звинувачень про співпрацю його сина з українськими корупціонерами. Це вимагатиме від нього як Президента США підкресленої нетерпимості до цього нашого лиха і це дуже добре для нас!

Саме тиск законів політики змусив Президента Дональда Трампа зберегти підтримку нашої Незалежності, включно з продажем Javelins та іншими символічними кроками. За що подяка і шана всьому американському народу.

“А нашу домашню роботу – навчитися разом успішно і справедливо жити у вільній країні – ми точно з вами продовжимо”, – резюмував Соболєв.

Відзначимо, що Президент України Володимир Зеленський привітав Джо Байдена з перемогою на виборах.

Про це Зеленський написав у Твіттері.

“Вітаємо Джо Байдена і Камалу Гарріс. Україна з оптимізмом дивиться в майбутнє стратегічного партнерства зі США. Україна і США завжди співпрацювали в сфері безпеки, торгівлі, інвестицій, демократії, боротьби з корупцією. Наша дружба стає тільки міцнішою!”, – написав Зеленський.

Також привітання висловив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

Congratulations Joe Biden and Kamala Harris. Although our countries are an ocean apart, we are united by an unbreakable…

Опубліковано Андрієм Єрмаком Субота, 7 листопада 2020 р.

“Вітаю Джо Байдена та Камалу Гарріс із перемогою!

Наші країни розділяє океан, втім нас нерозривно об’єднують спільні цінності та прагнення захищати та просувати свободу і демократію. Будемо раді бачити вас у Києві! “, – зазначив він.