Артур Товмасян, який є чинним головою облради Харкова, підозрюваний НАБУ у корупційній схемі, повідомив, що складає повноваження. Він вже написав заяву про звільнення.

17 серпня Артур Товмасян повідомив, що прийняв важливе рішення – написав заяву про звільнення. Також він підписав розпорядження про скликання позачергової сесії облради на 19 серпня.

Звільняється Артур Товмасян Голова Харківської облради 17 серпня 2021

Чиновник дякує всім колегам за співпрацю і просить зрозуміти його. Також Товмасян зазначає, що буде захищати себе в суді. Каже: “вірить, що справедливість переможе”.

Артур Товмасян Звільняється Голова Харквіської облради 17 серпня 2021

«Прийняв відповідальне та виважене рішення – написав заяву про складання повноважень голови Харківської обласної ради. Підписав розпорядження про скликання позачергової сесії 19-го серпня.

Вдячний колегам-депутатам за роботу, прошу всіх підтримати мою позицію. Не прикриваюся жодними посадами та політичною приналежністю. Захищатиму своє ім’я у суді. Переконаний, що справедливість візьме гору», – написав він.

Підкреслимо, що 4 серпня Товмасяну оголосили підозру через хабар у розмірі близько 1 мільйона гривень. Ці гроші мав заплатити керівник одного з комунальних підприємств, щоб залишитись на посаді. Згодом суд обрав Товмасяну запобіжний захід. 10 серпня за нього внесли 2 мільйони 996 тисяч 400 гривень застави.