Просто робив свою роботу, а в підсумку врятував чи не тисячі життів.

Наш герой – неназваний пілот винищувача МІГ-29, отримав з рук командира 40 бригади тактичної авіації державну нагороду – орден «За мужність».

Про це повідомляє Генеральний Штаб Збройних Сил України.

З перших днів ескалації війни, майор К. працює на бойовому чергуванні. Він активний учасник оборони Києва та Київщини. У його послужному списку десятки вильотів, зокрема, зі знищенням ворожих аерооб’єктів.

Минулого року, під час чергового ракетного удару по Україні, він отримав команду «Повітря». За кілька хвилин його винищувач поринув за хмари, на перехоплення. Він збив російську крилату ракету калібр.

Нею терористи планували поцілити в густозаселений район одного з великих міст Центральної України. Але завдяки захиснику, плани нелюдів перетворилися на пил.

Наш герой – простий, скромний, лаконічний. У своїх діях ніякого подвигу не бачить. Каже: «Був бойовий виліт. Виявив, захопив, виконав маневр та знищив ворожу ціль. Просто зробив те, на що вчився, що вмію робити професійно, з повною відповідальністю за доручену справу».

Проте його внесок в оборону України і порятунок тисячі безневинних життів неможливо применшувати. На таких, як він і тримається мирне небо нашої держави!

СЛАВА ГЕРОЮ! СЛАВА ПОВІТРЯНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!