Для президента Володимира Зеленського практично весь 2020 рік буде дуже напруженим. Про це свідчить прогноз астролога, повідомляє видання «Главред».

Зазначається, що коли мова йде про гороскоп громадського діяча, який займає високий пост, важко відокремити особисті показники гороскопу від службових, тому що президент завжди на роботі.

Тому стверджувати, як саме реалізуються ці показники, яких подій життя президента вони будуть стосуватися, важко. Але те, що 2020 рік буде дуже складним для Володимира Зеленського, це однозначно.

Напружені аспекти гороскопу будуть вимагати від Зеленського долати перешкоди, докладати додаткові зусилля, розв’язувати численні проблеми, що виникають, і не дадуть розслабитися.

В його гороскопі на 2020 рік немає позитивних аспектів, що обіцяє складності у всіх сферах його життя. Тому наступний рік, без сумніву, стане одним з найважчих, особисто для Володимира Зеленського.

Втім, катастрофічних показників у його гороскопі також немає. Тому якихось крайнощів не буде, проте все буде даватися з великими труднощами.

На початку року найбільш помітний вплив на гороскоп Володимира Зеленського надасть Нептун, який буде провокувати спотворення сприйняття і схильність до обману. Крім того, дуже ймовірно, що нього будуть впливати неперевірені факти і свідомо помилкова інформація. Не виключений і самообман.

Навесні і влітку негативні аспекти Сатурна на Зеленського не дадуть реалізуватися багатьом проектам, що будуть істотно обмежувати дії та устремління.

Закінчення 2020 року принесе Зеленському безліч турбот, які можуть позначитися в тому числі на погіршення самопочуття президента – негармонічної буде його Місяць, що відповідає в астрології за емоційний і фізичний стан людини. Можливі також зовнішні впливи, які спричинять різкі зміни в політичній діяльності.

У свою чергу, астролог Влад Росс також заявив, що війна в Україні може закінчитися в наступному році.

За його словами, Зеленський є тією людиною, за президентства якої може закінчитися війна.

Він веде зовсім іншу політику, що відрізняється від політики Порошенка.

Взяти хоча б недавній приклад – успішна операція по затримання Службою безпеки України російського судна, яке брало участь у захопленні українських моряків і суден у листопаді минулого року, але при цьому російські моряки були звільнені і відправлені додому в Росію. Або повернення українських політичних в’язнів в Україну.