З урахуванням поранених загальні втрати російських окупантів у війні проти України за 10 місяців можуть перевищувати 164 тисячі осіб.

З них 110 тисяч – це не тільки знищені окупанти, а й ті, хто отримав серйозні поранення і зниклі безвісти. Також сюди входять і ті, хто воював у так званій “народній міліції” ОРДЛО.

Про це йдеться в матеріалі ВВС.

При цьому “двохсотих” загарбників може бути на 40-60% більше. Більше того, загальні безповоротні втрати РФ у війні проти України сягають щонайменше 110 000 осіб.

Уточнюється, що втрати серед мобілізованих можуть бути вище, бо вони відправляються на фронт практично без підготовки. Також серед причин – погана координація дій різних загонів ЗС РФ і точні обстріли ЗСУ.

У матеріалі підкреслюється, що за останні місяці різко зросла кількість ліквідованих ув’язнених, завербованих до групи “Вагнера”. Так, журналісти змогли встановити імена 450 засуджених, ліквідованих силами оборони України.

Як пишуть автори статті, серед окупантів найбільші втрати несуть саме добровольці, найманці групи “Вагнера” і завербовані ув’язнені. На початку повномасштабного вторгнення найбільші втрати були серед російського спецназу.

У матеріалі сказано, що добровольці отримують не більше 7-10 днів підготовки перед тим, як відправитися на фронт.

При цьому серед усіх втрат окупантів приблизно 15% — це офіцери. Сюди ж входять 4 генерала і 52 полковника. У той же час найбільш серйозні втрати зазнали молодші офіцери ЗС РФ.