Порошенко вирішив реанімувати політичний труп. Ексгенеральний побрехун Луценко буде вести шоу на 5 каналі. Невже вирішив, що всі забули про його ганебне минуле?

Так відреагував на новину про те, що Юрій Луценко стане телеведучим на телеканалі експрезидента Порошенка Центр протидії корупції.

ЦПК запропонували кілька цікавих тем для шоу Луценка. Про це йдеться на сторінці ЦПК у Фейсбуці:

❌ хай розкаже, хто його звів з адвокатом Трампа Джуліані, навіщо анонсував кримінальну справу проти Байдена і втягнув Україну в передвиборче протистояння в США, на чию вимогу оббрехав посла США в Україні Марі Йованович.

❌ хай розкаже хто його звів з прихвостнем Джуліані Парнасом (“Я в Риме. Не знаю, где взять скайп”, “Я спокоен, как х#й посля акта”, “Еду с женой, вам пис#ец”), якого ФБР арештувало та висунуло обвинувачення в підкупі політиків в США за російські гроші.

❌ хай розкаже, чому не підписав підозру Бойку за “вишки Бойка”, чому не підписав підозру Холодницькому за зляття справ НАБУ, чому злив справи Злочевського, Ставицького, Іванющенка, Кернеса, Кацуби та інших поплічників Януковича.

❌ хай розкаже, як провалив реформу прокуратури, запровадивши перевірку доброчесності, що виявилась повною фікцією. Прокуратура Луценка – це піар, а не результат, брехня і маніпуляції, а не правда. Когось нагадує з нинішнього Офісу генпрокурора, правда?

❌ хай розкаже, як зривав спецоперації НАБУ, зокрема проти корупціонерів з Міграційної служби.

❌ хай розкаже про свого друга, агента Кремля Деркача, якого запрошував на святкування дня народження, а також внесеного до санкційного списку США прокурора Кулика, якого Луценко порівнював з апостолом Павлом: “…Кулик дає дуже серйозний суспільний результат, на який бояться піти інші”. Так, в США оцінили потуги Кулика, Деркача та інших друзів Луценка.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.