У мережі відреагували на новину про те, що нардеп і голова партії “Голос” Святослав Вакарчук виступив на новорічному корпоративі в Мінську у компанії Wargaming, яка створила знамениту гру “World of Tanks”.

За неофіційною інформацією, гонорар лідера “Океану Ельзи” склав близько 100 тисяч євро. При цьому обов’язковою умовою в райдері була повна заборона фото і відео зйомки під час концерту, але фото все-таки просочилися в мережу. А в партії пізніше підтвердили, що концерт був.

Поцікавилися, що пишуть про це користувачі соцмереж в Україні.

“Я так зрозумів, коли партія” Голос “Вакарчука пропонувала вийти з мінських переговорів, вони хотіли перейти до мінських концертів?”.

“Славко на йолці. Новорічний корпоратив в Мінську у компанії Warmgaming обслуговував глава партії” Голос “. Тьху” – написала екс-міністр юстиції Олена Лукаш, кажучи про те, що лідеру парламентської фракції не личить розважати людей піснями і танцями.

Інших розвеселило те, що Вакарчук розважав творців гри, в якій можна грати за СРСР.

“Нардеп Вакарчук виступив у Мінську на новорічному корпоративі творців гри World of Tanks. World of Tanks – клієнтська масова розрахована на багато користувачів онлайн-гра в реальному часі в жанрі аркадного танкового симулятора в історичному сеттинзі Другої Світової війни.

За інформацією ЗМІ, високопатріотічний народний депутат України, за сумісництвом лідер, прости господи, парламентської фракції “Голос” отримав за свій виступ 100 тисяч американських грошей.

Для тих, хто не знає, сюжет гри – це танкове опір команд СРСР, союзників і фашистської Німеччини.

Вже бачу, як танк з червоною зіркою на боці обороняє Сталінград під сингл “Я не здамся без бою”.

Хоча впевнений, що найближчі години з’явиться коментар Вакарчука, де співак-депутат буде імітувати недоумство і розповідати про “я не знав” і “мене ввели в оману” з очима какао собаки.