Причиною розколу в “Опозиційній платформі – За життя” стали жовтневі місцеві вибори на Полтавщині.

Ілля Кива знову йде в атаку на групу Бойка і Льовочкіна в «ОПЗЖ».
Звинувачує конкретно Юрія Бойко в продажі франшизи на виборах, дрібних виборах до міськради в Полтавській області місцевому бізнесмену. Кива обурений, оскільки це “округ, який віддали під його крило”. 
При цьому Кива прямо говорить про поділ сфер впливу «між крилом Рабиновича-Медведчука і крилом Бойко-Льовочкіна».

Цю ситуацію прокоментував Klymenko Time.
Ця атака – друга за місяць, до цього удар був знову ж по Бойку і Льовочкіну в ефірі «Першого Незалежного».
Такими темпами скоро «франшизи» не буде, а буде черговий розкол на біло-блакитному фланзі.
Цьому флангу, власне, і не звикати. До того все йде. Ключове питання – що буде з фракцією «ОПЗЖ» в Раді.

Як розповів Кива, Стратегічна рада партії ОПЗЖ затвердила розподіл відповідальності на окрузі між крилом Рабіновича – Медведчука і Бойко – Льовочкіна. Карлівський район віддали під відповідальність самого Киви. Нардеп розповів: почав підготовку до перевиборів і поїхав на місце формувати команду. Втім, тут його чекало розчарування: голова Полтавської обласної організації партії Олег Сазонов, з відома Бойка, продав франшизу ОПЗЖ місцевому бізнесмену.

У мене питання: скільки це буде продовжуватися? Що мені потрібно сказати чи зробити, щоб мої дії не обнулялися комерційними діями окремих під***сів? – звернувся до Бойка Кива.

Ілля Кива обурюється: мовляв, як це так виходить – відповідальний він, а сутність партії продають бізнесменам. Тому він звертається до Юрія Бойка і просить пояснити, яка роль самого Киви у розвитку партії.

“Поки я лажу, формую команду і борюся за інтереси партії, окремі під****си цією партією торгують”, – обурюється нардеп.

За інформацією ЗМІ, “місцевий бізнесмен”, про якого говорить Кива – це Юрій Кобченко, який у 2020 році невдало балотувався депутатом в облраду від “Слуги народу”. Він також має вплив на місцеві партії “Рідне місто”, “Пропозиція”, частину “Слуги народу”.