Черговий розгром ворога ЗСУ влаштували на фронті. Системи HIMARS розвалили ворожу техніку із десятками ворогів, аж здійнявши їх у повітря від вибуху.

«БУК перехопив ракету наших старших братів, але був нюанс…» – лаконічно описали знищення однієї з установок українські військові.

Після удару окрім самої техніки та особового складу здетонували ракети.

Що цікаво — останнім часом, Сили оборони України активізували атаки на російські кошти ППО по всьому фронту. Цьому свідчать військові відеозаписи, де чітко видно руйнування російських комплексів ППО. Серед них – знищено самохідну вогневу установку «9А317» комплексу «Бук-М2», що належала одному з підрозділів 58-ї загальновійськової армії РФ. Цей успішний удар стався в районі населеного пункту Роботино на тимчасово окупованій території Запорізької області. Крім того, реактивна система залпового вогню HIMARS знищила противник ЗРК «Бук» у Донецькій області.

Додатково, Служба безпеки України успішно використовує безпілотники з автозахопленням цілей проти комплексів ППО окупантів. Операторам вдалося вразити ударними безпілотниками пускові зенітно-ракетні комплекси «Бук» та «Тор». Такі ураження по всій лінії фронту значно ослаблюють ворога та завдають непоправних втрат. Справа в тому, що з системами ППО в Росії вкрай напряжно — вони не здатні ні перекрити усі регіони країни всередині, ні забезпечити війська безпосередньо на лінії зіткнення достатньою кількістю комплексів. А після чергових звісток про знищення ще декількох систем, командування РФ явно заметушилось