Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський заявив, що виключне право голосу в Україні повинні мати тільки військові.

Він висловив переконання, що більшість решти населення так чи інакше є дезертирами. Свою категоричну позицію націоналіст озвучив в ефірі телеканалу InterVizor.

Зокрема, він порадив країні брати приклад з запорізького війська, яке саме обирало собі гетьмана. Корчинський підкреслив, що якби в ті часи право голосу мали посполиті, вони б вибирали тільки своїх шинкарів.

"Ті люди, які воюють, ті люди і керують. Ті люди вибирають стратегічні шляхи. У нас зараз не так. У нас же більшість населення – дезертири. Вони не пішли в армію за призовом, вони не пішли добровольцями, вони не допомагають війні, вони не ведуть війну з внутрішнім ворогом. Це дезертири. І ці дезертири вибирають верховного головнокомандувача для війська. А не пішли б вони на фіг всі? " – обурився він.

"Безсумнівно, вибирати повинна армія. Збройні сили повинні ставити тут керівників усіх, починаючи від голови сільради і закінчуючи президентом. А всім іншим треба просто зупинитися і слухати те, що їм кажуть люди з автоматами. Тому що по-іншому тут нічого доброго не буде ", – підсумував Корчинський.