Нова масована атака?! ЗСУ попередили українців: високий ризик. Чого чекати - всі деталі | Корупція Інфо

Нова масована атака?! ЗСУ попередили українців: високий ризик. Чого чекати – всі деталі

У ЗСУ попередили, що Росія може знову масовано атакувати Україну. Водночас українців закликали не “чекати” удару Росії, адже це один з елементів гібридної війни.

Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк. За її словами, очікування обстрілу – це один з елементів гібридної війни, який найбільше виснажує.

Саме тому ми акцентуємо увагу на тому, що імовірність удару висока. Він може бути дуже масованим. Але не варто напружувати себе настільки, щоб його чекати,
– сказала Гуменюк..

Речниця ОК “Південь” зазначила, що повітряну тривогу завжди оголошують і попереджають про небезпеку. Крім того, Гуменюк наголосила, що потрібно підготуватися, що наслідки масованого удару будуть довготривалими й усуватимуться деякий час.

Також вона попередила про загрозу ефекту розслаблення через те, що після “очікувань” обстрілу його не сталося. “Може статися ефект зайвого напруження і додаткове нервування”, – додала Гуменюк.

У ЗСУ розповіли, що наразі корабельне угруповання ворога в Чорному морі позбавилося ракетоносія. Кораблі ворога знову зайшли в пункти базування в Севастополі. 

Гуменюк пов’язує дії росіян зі штормом або навмисним маневруванням.

Президент Володимир Зеленський 27 листопада під час звернення до українців попередив, що Росія готується завдати нових ракетних ударів по України.


Статті по темі