Голова Рахункової палати Росії Олексій Кудрін розповів, що в найближчі два роки на російську економіку чекає “дуже складна ситуація”.

Михайло Подоляк потролив росіян, запитавши, що ж сталося, бо ті раніше заявляли, ніби все нормально.

Радник глави Офісу Президента у соцмережах кумедно потролив Росію через “складну економічну ситуацію”.

За прогнозом Кудріна, інфляція в Росії складе близько 20% у 2022 році та понад 6% у 2023 році. На підтримку економіки доведеться вже цього року витратити понад 6 трильйонів рублів.

«Кудрін засмучено повідомляє, що в найближчі два роки на російську економіку чекає “дуже складна ситуація”. А що, сталося щось? Усе ж наче було “за планом”? Чи, може, в “плані” йшлося саме про швидке падіння ВВП Росії на коліна?» – написав Михайло Подоляк.

Додамо, що європейський кореспондент Рікард Йозвяк повідомив, що посли ЄС щойно завершили зустріч щодо війни Росії проти України. Консультації відбудуться пізніше на цьому тижні з метою ухвалення 6 пакету санкцій проти Росії.

До слова, американська аналітична компанія S&P Global Market Intelligence з’ясувала, що для того, аби відновитися до рівня 2021 року, Росії знадобиться щонайменше 10 років. Натомість Україні потрібно буде приблизно 5 років.

Нагадаємо, що Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував останні повідомлення про пожежу та вибухи в Росії, заявивши, що Бєлгородська, Воронезька та Курська області «тепер теж починають активно вивчати таке поняття, як «демілітаризація».

«Якщо ви (росіяни) вирішили масово атакувати іншу країну, масово вбивати там всіх підряд, масово давити танками мирних людей, а для забезпечення вбивств використовуєте склади в своїх областях, то рано чи пізно борги доведеться повертати. За такої інтенсивності і обсягу російського воєнного вторгнення в Україну відсидітися не вийде. І тому роззброєння бєлгородсько-воронезьких складів убивць – цілком природний процес. Карма – штука жорстока», – написав радник голови ОП у своєму телеграмі.