Радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував заяву голови НБУ Якова Смолія про відставку.

«Востаннє я бачив главу Нацбанку в Офісі президента кілька днів тому на раді реформ, і більше того, я б сказав, що не бачив ніякої напруженості у взаєминах», – зазначив радник президента.

Він висловив здивування щодо такої поведінки голови Нацбанку.

«Для мене, як і для дуже багатьох, така заява, кидання карт на стіл, грюкання дверима від голови монетарної влади країни здалося як мінімум дивним. Тим більше що голова НБУ розуміє всі наслідки після подібної заяви, яка вкидається в публічну площину. Вважаю, що це було емоційно, а чому це було зроблено – я не готовий навіть прокоментувати», – заявив Устенко.

1 липня голова Національного банку України Яків Смолій подав президенту Володимиру Зеленському заяву про відставку за власним бажанням. Зеленський вніс до Верховної Ради подання на звільнення Якова Смолія з посади.

Нагадаємо, нардеп від партії “Слуга народу” Мар’ян Заблоцький в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що глава НБУ Яків Смолій обвалив курс гривні “безвідповідальною” заявою щодо політичного тиску на нього.