Найогидніше в Шуфричі і в таких же ходячих бантиках на Медведчука, як  Шуфрич, це те, що з ними розмовляють як з рівними. Типу це такий же політик, як і інші політики, ось типу позиція у нього така. Це – не позиція, пише телеграм – канал « Телекошмар».

Це наслідок слабкості нашої політичної і – ширше – громадської системи, яка не змогла з 1990-х років демонтувати їх корумпований вплив. Ось вчора в “Право на владу” Шуфрича взяли в облогу тільки тоді, коли він напаскудив на військового і ще з таким видом, типу він тут теж якийсь патріот.

А в решту часу що? Це один з тих людей, які несуть пряму відповідальність за деградацію України. Один з тих людей, які відкрито просувають інтерес нинішніх власників Росії. І чого? Всі сидять з ним спокійнісінько в студії і навіть не намагаються обламати,  йому це явно приносить насолоду можливість бути політиком на рівних з іншими політиками.

Нагадаємо, раніше народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич і представник Слуги народу Юрій Камельчук ледь не побилися в прямому ефірі.

Інцидент стався в ефірі телеканалу Україна 24.

Під час обговорення активності військ РФ на кордоні з Україною Шуфрич зазначив, що при Вікторі Ющенку і Юлії Тимошенко росіяни не нападали на Україну.

«Так мовчіть вже! (На адресу Камельчук — ред.) Вони вміли говорити так, що у Путіна в думках не було нападати на Україну», — сказав представник ОПЗЖ.

Камельчук у відповідь заявив, що до 2017 року російська енергетична система залежала від української, оскільки газ із РФ продавався через Україну в Європу, на що Шуфрич сказав: «Людина проявляє слабкість, у нього нетримання якесь, я ж кажу, памперс йому потрібен».

Депутат від Слуги народу обурився словами Шуфрича: «Я зараз перейду на особистості! Ви хочете?».

«Та будь ласка! Тільки давай не на словах, а на ділі, встань і переходь! Встань і переходь! Що ти там нявкаеш сидиш у кріслі!» — відповів Шуфрич.

Після цього Камельчук намагався підійти до Шуфрича, який піднявся зі свого місця, але між ними став ведучий.