Найбільша опозиційна партія Грузії “Єдиний національний рух” проводить протестну акцію біля будівлі в’язниці у місті Руставі, де перебуває екс-президент країни Михеїл Саакашвілі.

Повідомляється, що протестувальники вимагають перевести експрезидента, який голодує вже 37-1 день, до приватної клініки, передає “Эхо Кавказа”.

У партії Саакашвілі обіцяють, що протест буде “зростаючим і перманентним”, а демонстранти “не розійдуться доти, доки не врятують Саакашвілі”.

Участь у мітингу беруть кілька тисяч людей. Багато хто прийшов на акцію з державними прапорами, інші тримають плакати з написами “Свободу Миші” та червоні троянди – символ революції 2003 року.

У відповідь влада посилила заходи безпеки: мобілізовано спецпідрозділи та співробітників кримінальної поліції, встановлено огорожі. За вказівкою співробітників МВС, раніше організаторам довелося переносити сцену на нову локацію трохи далі від стін пенітенціарної установи.

Також варто зазначити, що за кілька годин до початку протестної акції в Службі державної безпеки Грузії провели брифінг, заявивши, що Саакашвілі з в’язниці планує державний переворот і низку серйозних провокацій з метою повалення влади.