Депутати “Блоку Кернеса – Успішний Харків”, які отримали найбільше мандатів в Харківській обласній раді VIII скликання, запропонують обрати новим головою облради його нинішнього керівника Сергія Чернова.

Про це повідомляє видання “Інтерфакс”.

“Наша партія буде пропонувати на посаду голови облради Сергія Чернова – він вже має колосальний досвід і зможе швидко і професійно організувати роботу депутатського корпусу”, – заявив обраний депутат облради VIII скликання Степан Масельський.

За його словами, “Блок Кернеса” пропонував провести першу сесію 4 грудня, а не 11 грудня, як вирішив облвиборчком.

“Часу на “розкачку” у нас не залишилося, потрібно включатися в роботу вже зараз. Перш за все, ми повинні вибрати керівництво обласної ради та сформувати постійні комісії … Крім того, потрібно прийняти бюджет на наступний рік, затвердити цільові програми, від яких залежить стабільна робота соціальної сфери “, – пояснив позицію партії Масельський.

Як повідомлялося, в Харківську облраду VIII скликання пройшли 5 політичних сил. “Блоку Кернеса – Успішний Харків” буде представлений 46 депутатами, ОПЗЖ – 29. “Слуга народу” і “Блоку Світличної” Разом “отримали по 17 мандатів, а Європейська солідарність – 11.

Сергій Чернов обирався депутатом Харківської облради V, VI, VII і VIII скликань. З жовтня 2008 року є беззмінним головою облради