Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що неповернення відповідальності за недостовірні відомості в декларації до кінця року звільнить від необхідності подавати електронні декларації більше мільйона осіб.

Про це глава фракції СН Давид Арахамія заявив журналістам після закінчення засідання парламенту, пише Цензор.НЕТ.

За його словами, є ризик, що відповідний законопроєкт не буде прийнятий взагалі. За його словами, 4 фракції, включаючи “Слугу народу”, підтримують “жорстке покарання”.

“У нас є проблема. Більшість фракцій, включаючи” Слугу народу “, підтримують жорстке покарання (за неправдиві дані в декларації. – Ред.), але є колеги в інших фракціях, які не підтримують … Нам вкрай необхідно прийняти закон до Нового року, але якщо ми зайдемо в процес – перше, друге читання, поправки, – то ми його не приймемо взагалі … якщо ми не приймемо його взагалі, то більше мільйона осіб можуть не декларуватися … Це буде “зрада” національного масштабу “, – переконаний Арахамія.

Сьогодні має відбутися фінальне засідання робочої групи з розв’язання питання з електронним декларуванням.
Про це повідомив голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

На питання про відновлення е-декларування, Арахамія повідомив: “Зараз у нас робоча група фінальна, засідання. І ми будемо розуміти, що є цим компромісом, який повинні підтримати всі фракції”.

Так, за його словами, депутати зараз рухаються “шляхом компромісів”, що є “вимушеним кроком”.

Щодо декларування суддями Арахамія зазначив, що в цьому питанні запропоновано було спецпроцедурою.