Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що президент Володимир Зеленський може провести в Брюсселі нормандську зустріч. Однак на ній не буде присутній президент Росії Володимир Путін.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання “Дзеркало тижня”.

“В цей час ми активно працюємо над тим, щоб вже найближчими днями на саміті ЄС в Брюсселі відбулася перша зустріч нашого президента Володимира Зеленського з новим канцлером Олафом Шольцем і президентом Емманюелем Макроном у форматі нормандська трійка”, – заявив посол.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. Лідери домовилися продовжити обговорення питань, що стосуються України під час зустрічі в Брюсселі 15 грудня цього року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Як стало відомо, глави держав обговорили ситуацію безпеки навколо України, необхідність відновлення ефективної роботи Тристоронньої контактної групи. Також було піднято питання про європейську енергетичну безпеку і готовність французької сторони всіляко підтримувати Україну.

“Лідери домовилися продовжити обговорення зазначених питань під час зустрічі в Брюсселі 15 грудня цього року”, – повідомили в прес-службі.