Україна готується до проведення контрнаступу. Глава ГУР МО Кирило Буданов пояснив, чому вкрай важливо досягнути під час нього успіху. 
 

Про це розповів в інтерв’ю ABC News очільник української розвідки Кирило Буданов. 
 
Він пояснив журналістам важливість результативності контрнаступу ЗСУ. Причому він зауважив, що за його ефективністю пильно спостерігатимуть не лише міжнародні партнери. 
 
Він зауважив, що “успіх цієї наступальної операції вкрай необхідний”. Причому не лише для українців, а й для наших союзників, які надають гроші та боєприпаси. Водночас він наголосив, що результати очікують побачити платники податків тих держав, які підтримують нашу державу. 

Журналісти зазначають, що Буданов не знає про будь-які вимоги, висунуті союзниками з Заходу, або про те, що надалі підтримка залежатиме від того, чи досягнемо ми успіху на полі бою. 

Без перемог рано чи пізно постане питання, чи варто продовжувати підтримувати Україну, – зауважив Буданов. 

Буданов також прокоментував припущення американських чиновників. Вони у приватних розмовах діляться міркуваннями, що будь-які майбутні успіхи, ймовірно, будуть скромнішими. Це якщо порівнювати з блискавичною операцією, яку ЗСУ провели торік. 

Якими будуть результати цих дій? Я думаю, що найближчим часом всі це побачать і відчують, – наголосив він. 

Зазначимо, що напередодні у мережу злили секретні документи Пентагону. Частина з них стосувалася саме контрнаступу ЗСУ. Високопосадовці висловили свої припущення щодо того, чи вплине це на контрнаступ.