В середу 17 квітня, рівно о 00:00, кандидат в президенти Володимир Зеленський оголосив про початок реєстрації в фан-зону на дебати між кандидатами, які відбудуться 19 квітня на стадіоні НСК "Олімпійський".

Відеозапис із зверненням Зеленського була опублікована на сторінці команди кандидата в Facebook.

Відзначається, що квитки в фан-зону в центрі стадіону будуть безкоштовними. Зареєструватися можна на debaty2019.org.ua.

Як повідомляється в пості, зареєстрований квиток прийде на адресу електронної пошти. При цьому одна людина може забронювати не більше 2-х безкоштовних квитків.

За словами Зеленського, команда Порошенка висунула нову умову і хоче, щоб кандидати виступали на різних сценах. Крім того, він зазначив, що штаб чинного президента вимагає, щоб трибуни були поділені на дві зони – фанатів Порошенка і фанатів Зеленського.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

Дебати з приводу дебатів! Вже відкрита можливість зареєструватися на найголовнішу подію країни! Доступні безкоштовні квитки у фан-зону в центрі стадіону: https://debaty2019.org.ua/ Бронюйте негайно! Отримуйте електронний квиток на пошту. На одну людину можна зареєструвати лише 2 безкоштовні квитки. Не дамо нас розділити!!!

Публикация от Владимир Зеленский (@zelenskiy_official)

"У нас буде фан-зона – вільний доступ для всіх громадян України. Ні, каже команда президента! Вони хочуть знову розділити стадіон на їх шанувальників і наших. Наші шанувальники – всі громадяни України. Тому, бачите, знову ділять наших людей. Ми не змінюватимемо наші умови. Вони проти вільного доступу людей, а для нас це головна умова ", – заявив кандидат.‡агрузка...