В анексованому Криму мало не щожня лунають вибухи, оголосили повітряну тривогу, а окупанти знову вигадують казки та заявляють, що влаштували димову завісу в Севастопольській бухті.

Про це сказав так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв.

ЗМІ повідомляють, що в Криму оголосили повітряну тривогу.
Окупанти в соцмережах уже повідомили про «успішну роботу ППО».

У Севастополі видно дим, окупанти повідомляють, нібито все гаразд.

«Дим у районі Севастопольської бухти — це військові використовують табельні засоби маскування».

Окупаційні канали повідомляють також про вибухи у Керчі.

Тим часом Аксьонов каже, що нібито уламки від ракет впали на судобудівний завод «Залив» в Керчі, в сухий док.

Зазначимо, що днями в Криму також лунала тривога і окупанти робили димову завісу, але чи допоможе це армії рф зберегти міст?

Додамо, Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко вважає, що Україна може завдати ударів надводними та підводними дронами, але довкола мосту росіяни збудували щільні загородження, які буде важко обійти. Тобто наші військові до такої операції повинні готуватися ретельно, щоб мати гарантований ефект, адже це потребуватиме величезних ресурсів.

Також можна розглядати варіант завдання ракетних ударів. Наприклад, це франко-британські авіаційні ракети Storm Shadow / SCALP.

Але якщо говорити про застосування такої зброї, то це величезний ризик для нашої авіації. Адже для пуску таких ракет нашим літакам треба підлетіти майже до самої лінію фронту – а це загроза для екіпажів та самих літаків.

Нести ракети Storm Shadow / SCALP можуть бомбардувальники Су-24, а їх у Збройних силах не так багато.

Тому знищення Кримського мосту поки відкладається. Наприклад, до того моменту, коли ЗСУ зможуть звільнити значну частину окупованої Запорізької області, щоб можна було використовувати повітряний простір звільненої території для пуску ракет, – наголосив Олександр Коваленко.

Але найкращий варіант – це повне звільнення Запорізької області, вихід до узбережжя Азовського моря, і тоді Керченський міст буде як на долоні не лише для авіаційних ракет.