Сподіваємось, що зовсім скоро наші військові звільнять Крим. У Зеленського припускають, що українську армію зустрічатимуть не зі зброєю, а з квітами.

Про це заявила постійний представник президента України в Криму Таміла Ташева. На її думку, збройного спротиву серед місцевого населення Криму не буде.

Українську армію зустрічатимуть дуже активно і не зі зброєю в руках, а з, умовно кажучи, квітами. Я думаю, що збройного спротиву серед місцевого населення не буде, – вважає Ташева.

За її словами, зараз видно, як після перших прильотів “бавовни” в Криму, особливо в Новофедорівці і Саках, росіяни почали активно виїжджати з тимчасово окупованого Криму. І це не сотні тисяч осіб, але тисячі.

“Індиферентній частині населення байдуже, вони точно не підуть з автоматами партизанити. Росіяни можуть залишити там своїх диверсантів, але звичайне населення нічого робити не буде”, – наголосила Ташева.

Після звільнення Криму він повинен стати Кримською областю. Україна – унітарна держава, тому жодних автономій бути не повинно. На півостров переселяться багато учасників бойових дій і ніяких сепаратистських рухів там більше не буде. Про це заявив полковник запасу ЗСУ, військовий експерт Роман Світан.

В ефірі радіо НВ він розповів про те, що після деокупації Криму жодної автономної Республіки там більше не буде. Півострів стане Кримською областю.

“А далі (після звільнення від російської окупації) з Кримом взагалі все просто. Обов’язково привести у відповідність до міжнародних норм Конституцію. Ми маємо унітарну державу. У нас не повинно бути ніяких автономій”, – зазначив Світан.

За його словами, до вже звільненого ЗСУ півострову переїдуть багато учасників бойових дій. Росіяни змушені будуть забути про Крим назавжди.