У Міністерстві закордонних справ Росії вирішили видати нові “умови” закінчення війни. Так, заступник голови МЗС РФ Михайло Галузін заявив, що “конфлікт” буде врегульовано, якщо Україна відмовиться від вступу до ЄС та визнає російську мову державною.   

Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA. 

“Врегулювання можливе лише за умови припинення бойових дій ЗСУ та поставок західного озброєння. Для досягнення всеосяжного, справедливого та міцного світу Україна має повернутися до нейтрального позаблокового статусу, зафіксованого у декларації про її державний суверенітет 1990 року”, – заявив Галузін. 

Раніше президент РФ Володимир Путін стверджував, що Москва нібито не проти членства України в ЄС. Вимоги щодо “визнання російської мови державною” раніше не озвучувалися. 

Але, як бачимо, кремлівським головам потрібно знаходити нові виправдання щодо свого небажання до справжніх переговорів і досягнення миру. Адже вони прекрасно розуміють – у такому випадку виставляти умови щодо закінчення війни зможе лише Україна і це закінчиться для РФ капітуляцією і крахом. 
 
Очевидно, що божевільний президент РФ  попри величезні втрати та світову ізоляцію наразі все ще не готовий йти на такий крок та продовжує цю криваву війну. Проте заяви про нібито бажання досягти миру звучать вкрай цинічно.  
 
Україна, як і більшість країн цивілізованого світу, в свою чергу, не готові йти на жодні поступки Кремлю, тож очевидно, що дотримання нових вимог представників РФ не буде.