Народний депутат від “Слуги народу” Давид Арахамія пройде перевірку на детекторі брехні у прямому ефірі о 16 годині в четвер, 24 жовтня. Усе через те, що поліграфолог не мав сформованих для нього запитань.

Парламентарі від “Слуги народу” проходять детектор брехні через корупційний скандал, що виник у фінансовому комітеті парламенту.Першим допит на поліграфі пройшов нардеп Олександр Дубінський. Процедура тривала понад 2 години і закінчилася близько 22:00.

Після цього допит мав проходити Давид Арахамія. Проте, поліграфолог заявив, що не готовий провести тест для глави фракції “Слуги народу” сьогодні, адже немає сформованих питань саме під Арахамію.

Сам нардеп запропонував влаштувати йому експрес-допит і ставити питання, чи справді він брав гроші за якісь голосування у Верховній Раді. Проте, поліграфолог наголосив, що не може проводити такий допит.

Відтак, поліграф перенесли на 24 жовтня.

Завтра о 16:00 готовий проходити заново. Буде готовий поліграфолог. Ми будемо дотримуватися одного поліграфолога, щоб наші тести були за однією методологією, – сказав Арахамія.