Сергій Никифоров почав виконувати обов’язки прессекретаря президента і вже побував в першій закордонній поїздці із Зеленським у Литві.

Про це НВ розповів медіаконсультант Офісу президента Михайло Подоляк.

«Зараз закінчується спеціальна юридична перевірка перед підписанням трудової угоди, як для всіх співробітників. Після цього президент призначить його [Никифорова] своїм указом », — пояснив Подоляк.

Працівник ОП додав, що Никифоров «вже працює» на посаді й супроводжував главу держави з візитом до Литви, який відбувся 6-го липня.

Нагадаємо, раніше стало відоме ім’я нового прессекретаря президента.

Ним став ведучий випусків новин телеканалу Україна 24 Сергій Никифоров. Раніше він працював на телеканалі Euronews.

Юлія Мендель, яка обіймала посаду речниці президента, зосередиться на роботі з іноземними ЗМІ. За словами Подоляка, серед причин відставки Мендель — вкрай жорсткий режим роботи з президентом і «феєрична атака» хейтерів.

В Офісі президента обіцяли представити нового прессекретаря перед Днем журналіста, який відзначається в Україні 6 червня.

Також за інформацією НВ, конкурс на прессекретаря тривав близько двох місяців. З самого початку було близько 70 претендентів.

На першому етапі майбутній речник президента мав записати відеозвернення. На другому — залишилося близько 10 осіб. Вони пройшли кілька співбесід у голови Офісу президента Андрія Єрмака і відповідального за медіанапрям ОП Михайла Подоляка. Потім кілька фіналістів повинні були виконати завдання як відповідати на критичні запитання журналістів.

Після чого, фінальна співбесіда з двома кандидатами відбулася у Зеленського.

Співрозмовник НВ в Офісі президента пояснив, що конкурс на місце прес-секретаря президента відбувся в закритій формі, щоб убезпечити кандидатів від атак і критики політичних опонентів. Також в ОП розглядають можливість введення щотижневих брифінгів прес-секретаря.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.