Заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка не підтвердив і не спростував, що може претендувати на посаду генпрокурора України.

Заступник глави Офісу президента України Руслан Рябошапка, якого глава держави Володимир Зеленський називав претендентом на посаду генпрокурора, не вважає, що ця робота може бути для нього дискомфортною. Про це він сказав в інтерв’ю “24 каналу”, яке вийшло 6 серпня.

“Мені здається, що це запитання не зовсім, можливо, скромне і не зовсім коректне. Я не відчуваю жодного дискомфорту в тому, що мені доведеться робити на посаді генерального прокурора, якщо цей факт відбудеться. Тобто я не можу говорити, що ця робота для мене некомфортна чи доставлятиме якийсь дискомфорт тим, що нібито я відчуватиму себе не на своєму місці. Цього немає”, – сказав він.

Також, заступник глави Офісу Президента Руслан Рябошапка заявив, що питання звільнення глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького не стоїть на порядку денному у зв’язку з тим, що він показує результати своєї роботи.

Нагадали, що коли він був представником “Зе! Команди”, то оголошував чотири цілі роботи.

Це незалежність НАБУ, перезавантаження НАПКА, відставка Холодницького і реформа Генпрокуратури.

З цього приводу журналіст поцікавився, чому після виборів більше не піднімається питання щодо відставки Холодницького.

“Мені здається, все вже зрозуміло. Є результат роботи. Раніше був досить гострий конфлікт між Ситником (глава НАБУ) і Холодницьким (глава САП). Зараз він усунутий. Вони спілкуються, і спілкуються досить ефективно. Наскільки мені відомо, комунікація є”, – заявив Рябошапка.

Він нагадав, що буквально в перший день роботи Президент Володимир Зеленський запрошував до себе на розмову Ситника і Холодницького, де просив керівників НАБУ і САП продемонструвати результати роботи.

“Люди показують результат … Якщо так буде продовжуватися, то не буде необхідності перезавантажувати ці органи. Якщо є результат, то від нас вимагається не заважати”, – підкреслив він.