Одеський підприємець Вадим Альперін, якого називають королем контрабанди, вийшов зі Слідчого ізолятора. Про це він сам написав у Facebook.

За рішенням Вищого антикорупційного суду України, для того, щоб вийти з СІЗО, Альперін повинен був заплатити суму грошової застави в 70 мільйонів гривень. За даними інтернет-видання Слово і діло, за Альперіна внесли заставу.

Сам бізнесмен не розповів подробиць свого звільнення, але подякував усім своїм доброзичливцям.

“З першим снігом, Київ! Вдихнути на повні груди морозне повітря свободи особливо приємно”, – написав бізнесмен в соцмережі.

У соцмережі не надто радісно сприйняли звістку про звільнення Альперіна з СІЗО.

“Погуляй. До Суду Лінча”, “Ця корумпована тварюка ще й сміється..)) гори в пеклі Альперін !!!”, “Не. Ну а че. Бабуся дала в борг”, – написали користувачі.

Нагадаємо, 27 листопада Альперіна затримали на вході в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. Пізніше Національне антикорупційне бюро України оголосило підозру Альперіну. 29 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Вадиму Альперіну у вигляді утримання під вартою з можливістю звільнення під заставу. Термін арешту призначили до 25 січня, а заставу визначили в розмірі 70 млн грн.