Народні депутати Анна Скороход та Антон Поляков, про виключення яких із фракції “Слуга народу” поки що не оголошено офіційно, прийшли в понеділок, 2 грудня, на засідання політсили.

Про це повідомили ЗМІ. Своє рішення парламентарі аргументували тим, що формально до заяви спікера чи віцеспікера Верховної Ради вони все ще є членами “СН”.

Фракція одразу ж відреагувала на появу Скороход та Полякова. Окремим рішенням їх попросили вийти із зали засідання. Нардепи мовчки покинули приміщення. Зазначимо, слуги планують публічно їх “вигнати” вже 3 грудня.

Також зазначалось, що Дмитро Разумков у вівторок, 3 грудня офіційно на пленарному засіданні парламенту оголосить про рішення фракції “Слуга народу” виключити народних депутатів Антона Полякова та Анни Скороход зі свого складу, про це говорить Корнієнко, варто зазначити, що сам Володимир Зеленський ще раніше анонсував про 3 виключення із фракції, і зазначив, що як і обіцяв певних речей пробачати він не буде.

“Рішення про виключення Полякова та Скороход вже давно було прийнято. Сьогодні ми його на фракції оголосили і звернулися до апарату Верховної Ради з відповідним листом. Сподіваємося, що завтра керівництво ВР з трибуни зачитає цього листа”, – сказав уже Корнієнко журналістам після засідання фракції в понеділок увечері.

Коментуючи ситуацію про виключення з фракції депутата Романа Іванісова, він підкреслив, що необхідно ще пройти технічні і юридичні моменти.

“Є рішення про його вихід із фракції, тобто на основі цього ми вже можемо звертатися до Верховної Ради, але нам треба ще певний юридичний процес пройти”, – пояснив політик.

Також, голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко розповів про антикорупцію та справедливість.

“Нас постійно критикують за надмірну довіру до опитувань, але є маркерні моменти, які точно ні в кого не викличуть питань. Це те, що турбує всіх — мир, антикорупція та економіка. Це три речі, які зараз є об’єднавчими. Коли ми кажемо про антикорупцію, то йдеться радше про справедливість. Це і те, що стосується якісної роботи правоохоронної системи. Починаючи з превенції, з попередження і закінчуючи розслідуванням і вироками в судах”, – розповів він.

Зазначається, що під час засідання Слуг, біля входу до будівлі почалася акція протесту.

Один із мітингарів приніс зі собою золотий унітаз, який символізує корупцію, повідомляють ЗМІ. Чоловік вимагав відставки міського голови Києва Віталія Кличка. Повідомлялось, що активіст добре спілкується англійською та навіть декламує англомовні вірші.

Також на мітинг збирались ФОПи. Підприємці вимагають скасування закону про обов’язковість касових апаратів.