Українські військові встановили вогневий контроль в районі Кліщіївки.

Це дає можливість ЗСУ накривати російських окупантів в навколишніх населених пунктах. Про це розповів військовий експерт та аналітик Дмитро Снєгирьов.

“Бої тривають. Контроль за панівними висотами в районі Кліщіївки дає можливість говорити про встановлення вогневого контролю не тільки над цим населеним пунктом, а відповідно – навколишніми населеними пунктами. Що дасть додатковий стимул в моменті просування Збройних сил”, – зазначив він в інтерв’ю “ТСН.ua”

За його словами, на цьому відтинку фронту ширина українського наступу приблизно 20-25 км.

“Самі росіяни визнають успішний характер просування Збройних сил України. За оцінками української сторони, просунення в районі Кліщіївки – до 1200 метрів”, – зазначив Снєгирьов.

За його словами, контроль над панівними висотами в районі Кліщіївки і відповідно Берхівки дає можливість ЗСУ встановити вогневий контроль над локаціями окупантів.

“В першу чергу мовиться про трасу Дебальцево – Слов’янськ, яка використовується окупаційною армією як основна артерія для логістичної підтримки”, – підкреслив військовий експерт.

На Бахмутському напрямку українські захисники перехопили стратегічну ініціативу і ведуть наступ широким фронтом на флангах Бахмута.

Сили оборони продовжують наступальну операцію на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Також на Бахмутському напрямку – і на флангах, і безпосередньо у самому місті – йдуть цілодобові бої.