США можуть відправити своїх військових на допомогу ЗСУ. Відповідну резолюцію 1 травня внесли до Конгресу, повідомляє сайт Адама Кінзінгера.

США можуть відправити своїх військових на допомогу ЗСУ. Відповідну резолюцію 1 травня внесли до Конгресу, повідомляє сайт Адама Кінзінгера

Цю резолюцію вніс конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер. Він зазначив, що американських військових слід відправити в Україну, якщо президент Росії Володимир Путін посилить війну.

“Документ передбачає дозвіл на використання військової сили для захисту союзників США у відповідь на сценарій, за яким Росія використовує хімічну, біологічну або ядерну зброю проти України”,– йдеться в повідомленні.

У тому випадку, якщо таку резолюцію схвалять, то США відправлять в Україну свою армію в тому випадку, якщо Росія використовує хімічну, біологічну або ядерну зброю.

Кінзінгер підкреслив, що ця резолюція стала червоною лінією для Кремля. Він зазначив, що США мають підтвердити, що підтримують людей, які прагнуть до свободи і твердо протистоять авторитаризму. Вашингтон має вжити заходів, аби зупинити вбивства і тортури мирних українців.

Нагадаємо, раніше німецький парламент, Бундестаг, більшістю голосів схвалив пропозиція про постачання зброї Україні – у тому числі і з важкого озброєння. Про це повідомляється в офіційному Комюніке.

586 депутатів підтримали відповідний запит, 100 проголосували проти, а семеро ‒ утрималися. Прийняттю такого рішення, однак, передували годинні дебати. Зокрема, пропозицію надавати Україні важке озброєння підтримали партії правлячої коаліції та Опозиційного блоку ХДС/ХСС.

“Нам вдалося переконати Партію зелених, майже переконали лібералів. Але рішення ухвалюватиме канцлер Олаф Шольц”, – зауважив посол  України в Німеччині Андрій Мельник.

Доведеться також подолати ще один бар’єр – переконати партію соціал-демократів, зазначає Мельник. Адже ця партія була проти озброєння навіть самої Німеччини.

Посол каже, що Берлін звик вірити у “міць Росії”. Залишається проблема, що у ФРН багато хто не вірить, що у Росії можна виграти війну. Але Україна сильно вплинула на Німеччину і поступово впливає на зміну їхньої позиції. Тепер німці запитують себе, на чиїй стороні опиняться, коли війна завершиться і Україна переможе. Адже потім буде видно, хто як допомагав країні.